• slider003
  • 002
  • moja liga
  • moja liga
  • 002
Brak pluginu Flash
drewan
Jesteś: Strona główna -> Klasa C1 -> Tomasz Mikołajczyk „ukłuł” 11 razy w 8 meczach i przewodzi stawce strzelców po rundzie jesiennej w klasie C I.

Tomasz Mikołajczyk „ukłuł” 11 razy w 8 meczach i przewodzi stawce strzelców po rundzie jesiennej w klasie C I.

20151117_193157

Gdyby przed sezonem stworzyć zestawienie faworytów do miana najlepszego strzelca klasy C I, zapewne Tomasz Mikołajczyk reprezentujący Skawę Jaroszowice byłby głównym faworytem. Jesienią nie zawiódł. Zdobył 11 goli w 8 meczach. Tuż za nim plasuje się jego kolega z ataku Michał Pietrzak. Trafiał do siatki 9 razy. Na „pudle” stanął także niezawodny Mirosław Błachut ze Spartaka Skawce. Doświadczony piłkarz od kilku sezonów, bez względu na klub (reprezentował też na poziomie klasy C Pogoń Bugaj i rezerwy Kalwarianki) jest w ścisłej czołówce snajperów. Nie powinno to dziwić, gdyż podobnie jak Mikołajczyk zna smak gry na wyższych szczeblach rozgrywkowych. Dla klubów ze Stryszowa i Barwałdu gole zdobywała największa liczba piłkarzy (Chełm – 10, Filkówka – 9). Z tego też powodu tylko jeden zawodnik z obu ekip zdołał ponad trzy bramki (Wiewióra – Chełm Stryszów). Goli padłoby i zostało uwzględnionych zdecydowanie więcej, gdyby nie kilka walkowerów i wycofanie się rezerw Sokoła Przytkowice.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Tomasz Mikołajczyk

Tomasz Mikołajczyk

11 goli – Tomasz Mikołajczyk (Skawa Jaroszowice).

 
9 goli – Michał Pietrzak (Skawa Jaroszowice).

 
7 goli – Mirosław Błachut (Spartak Skawce).

 

 

 
6 goli – Bury (Tarnawianka), R. Durda (Tarnawianka), M. Miś (Tarnawiaka), Tomera (Pogoń Bugaj).

 
5 goli – Serwin (Pogoń Bugaj), Pocielej (Korona Skawinki).

 
4 gole – Kurowski (Jastrzębianka), Lempart (Korona Skawinki), Klasik (Zryw Lanckorona), Wiewióra (Chełm Stryszów).

 
3 gole – Kasiarz (Jastrzębianka), Stopka (Tarnawianka), J. Ziemla (Pogoń Bugaj), Kot (Korona Skawinki), Gębala (Spartak Skawce), Bednarz (Spartak Skawce), Łach (Spartak Skawce), Mrugacz (Skawa Jaroszowice).