• 002
  • 002
  • moja liga
  • slider003
  • moja liga
Brak pluginu Flash
drewan
Jesteś: Strona główna -> Inne drużyny -> Nabór na kurs sędziowski

Nabór na kurs sędziowski

polskie kolegium sędziowskie

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach ogłasza nabór na kurs sędziego piłkarskiego. Zapisy do końca grudnia w siedzibie podokręgu. Więcej informacji w rozwinięciu.

 
W podokręgu działa w tej chwili 120 sędziów rzeczywistych. Sebastian Widlarz i Dawid Pająk sędziują mecze w III lidze. Ten drugi ma szansę przebicia się na szczebel centralny. Trzech arbitrów prowadzi spotkania czwartoligowe a dziesięciu piątoligowe.

 
- Chcemy zwiększyć liczbę sędziówmówi członek zarządu wadowickiego podokręgu, a zarazem przewodniczący Kolegium Sędziów Marek Skrzypczak. – Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn w wieku od 16 do 28 lat. Nabór trwa do końca grudnia. Można zgłosić się na dwa sposoby – albo osobiście w siedzibie podokręgu, który mieści się na ul. E. i K. Wojtyłów 17 w Wadowicach albo wysłać na adres mailowy podokręgu wiadomość o chęci udziału w kursie. Należy podać imię, nazwisko, wiek, numer telefonu. Informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo. Kurs rozpoczyna się w styczniu 2014 roku. Proszę się kontaktować dzwoniąc na numery: 884 999 227, 782 008 943.

 
(PK)