• 002
  • slider003
  • moja liga
  • moja liga
  • 002
Brak pluginu Flash
drewan
Jesteś: Strona główna -> Klasa C1 -> Klasa C I. Skawa Jaroszowice na fotelu lidera.

Klasa C I. Skawa Jaroszowice na fotelu lidera.

Skawa Jaroszowice.

Całą zimę na fotelu lidera przesiedzieli piłkarze z Tarnawy. Inauguracyjna kolejka i ich niespodziewana porażka w Bugaju oraz „planowane” zwycięstwo Skawy Jaroszowice z niżej notowaną Filkówką, pozwoliły podopiecznym Krzysztofa Żaka wskoczyć w tabeli na pozycję numer 1.

 

 

 

SKAWA JAROSZOWICE – FILKÓWKA BARWAŁD 3:1 (2:0)

 


Bramki dla Skawy: Mikołajczyk 15, 17, M. Pietrzak 88.

 
SKAWA: Chmiel – Jucha (65 Kudela, 90 Janiczak), Łysoń, Załuski, Fila (46 Mrugacz) – Galas, Koczot, Marchewka (46 Warchał), Bucki – Mikołajczyk, M. Pietrzak. 

 

Skawa Jaroszowice.

Skawa Jaroszowice.

Główny kandydat do awansu nie zawiódł, chociaż po dwóch trafieniach mocno spuścił z tonu, co mogło się źle skończyć. W 15 minucie po podaniu wzdłuż bramki Pietrzaka, Mikołajczyk trafił z bliska. Dwie minuty później znów dał pokaz swoich snajperskich umiejętności, dokładając nogę po centrze Buckiego. W drugiej części gry Skawa oddała pole rywalom, którzy skrzętnie wykorzystali to w 85 minucie, kiedy Kamil Mamcarczyk wykorzystał rzut karny. Ostatnie słowo należało jednak do Michała Pietrzaka. Obrócił się z obrońcą na plecach i „wypalił” pod poprzeczkę.

 

 
- Przez pierwsze dwadzieścia minut fajnie operowaliśmy piłkąrozpoczyna Krzysztof Żak, trener Skawy.Stwarzaliśmy okazje, a goście nam nie zagrażali. Po przerwie zbyt szybko oddaliśmy im pole. Za pewnie się poczuliśmy, przestaliśmy grać składnie. Niepotrzebnie szukaliśmy długich podań. Brakowało nam też trochę sił. Widać braki treningowe u paru zawodników. Filkówka jednak prócz problematycznego rzutu karnego poważnie nam nie zagroziła.

 

 
W innych meczach:

 
Chełm Stryszów – Spartak Skawce 4:2
Zryw Lanckorona – Korona Skawinki 1:2
Pogoń Bugaj – Tarnawianka Tarnawa 3:1
Jastrzębianka Jastrzębia – pauza