• 002
  • moja liga
  • 002
  • moja liga
  • slider003
Brak pluginu Flash
drewan
Jesteś: Strona główna -> Inne drużyny -> Drużyny z klasy C II nadal pod egidą portalu.

Drużyny z klasy C II nadal pod egidą portalu.

DSC00915-crop

Kibice kilku drużyn z wadowickiej klasy C II nadal będą mogli śledzić rozgrywki za pośrednictwem serwisu mojaliga.com.pl. Na współpracę zdecydowały się przedstawiciele klubów z Półwsi, Grodziska, Kozińca, Radoczy i Zagórnika.
Po każdej kolejce ukażą się relacje z meczów zespołów z ww. miejscowości.

 

 

 
Rozgrywki klasy C II będą prowadzone przez niniejszy portal dzięki inicjatywie i zaangażowaniu działacza Victorii Półwieś Michała Wołocha, który najpierw zasięgnął języka w klubach, a następnie skontaktował się z serwisem.

 

 
- Trochę dziwię się klubom, które póki co nie korzystają z oferty mojaliga.com.pl mówi skarbnik Victorii Półwieś Michał Wołoch.Poprzez niewielkie wsparcie można nadal czytać o ligowych rozgrywkach, a brak tych informacji dla środowisk, szczególnie małych, o których nikt nie pisze, jest przecież dużą stratą. Wiadomo, że strona prowadzona jest profesjonalnie. Dla naszego klubu mojaliga.com.pl jest bardzo cennym źródłem informacji. Rozmawiałem z innymi klubami naszej ligi i w większości przypadków działacze mają podobne zdanie. Myślę, że zorganizowanie się klubów jest kwestią wykonania nawet przez jedną osobę kilku telefonów w ligowym gronie, rozeznania się w sytuacji i skontaktowania ze stroną. Przyznaję, że w naszej lidze faktycznie ja wyszedłem z inicjatywą, wziąłem to na siebie, bo nie wyobrażam sobie rozgrywek bez tego portalu.

 

 
Moja Liga nadal jest otwarta na współpracę z wszystkimi klubami z obu powiatów. Redaktor naczelny w tekście informującym o ograniczeniu działalności strony stwierdził: „Istnieje możliwość, by mojaliga.com.pl była platformą informacyjną dla konkretnych, pojedynczych klubów (…)”. 

 
Z tego skorzystały wymienione na wstępie zespoły. Portal może zajmować się jednym, ale też wszystkimi klubami danej ligi. Każdy kto wesprze stronę, zostanie medialnie obsłużony. Moja Liga weźmie pod swoje skrzydła zarówno dwa zespoły z danej klasy, jak i wszystkie. Ilość nie ma znaczenia. Skorzystać można w trakcie trwania rundy wiosennej albo od nowego sezonu.

 
(PK)