• 002
  • moja liga
  • moja liga
  • 002
  • slider003
Brak pluginu Flash
drewan
Jesteś: Strona główna -> Klasa B2 -> Bodzioch z Brózdą na pierwszym miejscu wśród specjalistów od zdobywania goli.

Bodzioch z Brózdą na pierwszym miejscu wśród specjalistów od zdobywania goli.

Adam Bodzioch (z lewej) i Marcin Brózda.

W klasie B II pierwsza część sezonu 2015/2016 należała do dwóch snajperów – Adama Bodziocha z Olimpii Chocznia i Marcina Brózdy z LKS Leńcze. Obaj solidarnie zdobyli po 14 goli. Bardziej regularny w ich dozowaniu był Bodzioch, trafiając w 9 meczach. Brózda „punktował” w 7 spotkaniach, za to wybitnie zaprezentował się w starciu z Żarkiem Stronie, w którym skierował piłkę między słupki a poprzeczkę sześciokrotnie (!). Dokładnie 50 procent trafień całego zespołu jest jego zasługą. Liderzy nie są postaciami przypadkowymi. Obaj grywali ostatnio na poziomie klasy A. Adam Bodzioch w każdym z sezonów rozegranych w Burzy Roczyny był jednym z najlepszych piłkarzy biegających po A-klasowych boiskach. Na trzecim miejscu podium uplasował się Dariusz Chowaniec z Huraganu Inwałd. Dla niego z kolei szczebel B – klasowy jest zabawą. Wszak do niedawana był graczem III-ligowego Beskidu Andrychów. Jesienią pognębił bramkarzy 11 razy. Z zestawienie wynika, że każdy z zespołów górnej części tabeli „wprowadził” do czołówki jednego lub dwóch strzelców (Huragan Inwałd, Olimpia Chocznia), mogących się poszczycić okazalszym dorobkiem. Za ich placami powstała luka.

 

 

 

 

 

 

  

Adam Bodzioch (z lewej) i Marcin Brózda.

Adam Bodzioch (z lewej) i Marcin Brózda.

14 bramek – Adam Bodzioch (Olimpia Chocznia), Marcin Brózda (LKS Leńcze).

 
11 bramek – Dariusz Chowaniec (Huragan Inwałd).

 
10 bramek – Krupnik (Huragan Inwałd), Kukuła (Olimpia Chocznia).

 
9 bramek – Ciemiera (Borowik Bachowice).

 
8 bramek – Łopata (Wikliniarz Woźniki).

 
6 bramek – Skrzypek (Dąb Tomice).

 
5 bramek – Oleksy (Wisła Łączany), K. Rybarczyk (Wisła Łączany), Górecki (Borowik Bachowice), W. Dybał (Huragan Inwałd).

 
4 bramki – M. Dybał (Huragan Inwałd), Gacek (Nadwiślanka Brzeźnica), Adamik (Dąb Tomice).

 
3 bramkiOkrzesik (Olimpia Chocznia), Mikołaj Woźniak (Amator Babica), Kolasa (LKS Leńcze), Oleś (LKS Leńcze), Zybek (Dąb Tomice), Pamuła (Dąb Tomice), Żurek (Nadwiślanka Brzeźnica), Nycz (Sokół Frydrychowice), Kwarciak (Przełęcz Kossowa), Korecki (Przełęcz Kossowa), R. Dziuba (Przełęcz Kossowa), Jochymek (Wikliniarz Woźniki), Ściera (Borowik Bachowice), K. Chrapkiewicz (Huragan Inwałd), Ł. Chrapkiewicz (Huragan Inwałd).